Edisler Temizlik Hakkında

20 yıldan fazla temizlik tecrübesi

Temizlik Şirketi hizmeti, ticari, kurumsal, endüstriyel ve konut müşterilerine kapsamlı, yüksek kaliteli, güvenilir temizlik çözümleri sunan tam entegre bir temizlik hizmeti şirketidir.

Çalışkan yönetim ve iş ahlakımız, Cleaning Company hizmet iş felsefesinin merkezinde ve tutarlı, kaliteli temizlik hizmetleri sunmada kritik öneme sahiptir. Direktörümüz ile doğrudan erişim ve etkileşim sayesinde yönetimimizi müşteriye karşı hesap verebilir kılmaktan gurur duyuyoruz.

Görevimiz

Müşterilerimize güvenilir, kaliteli, uygun maliyetli temizlik çözümleri sunan temizlik hizmetlerinin sağlanmasında ulusal pazar lideri olmayı hedefler.

Vizyonumuz

İstanbul’da ve Ülke çapında birden fazla franchise alanımız var. Hepsi aynı ortak değerlere ve ilkelere bağlı kalmıştır.

Diğer Firmalardan aldığınız hizmetten memnun değilseniz, bize bildirin ve sizin için en iyi hizmeti vermek için çalışalım

Sadece Bize Ulaşın

Ekibimiz

Temizlik Şirketi, kişisel bir dokunuşla profesyonel hizmet sunmak için özel olarak eğitilmiş, özel çalışanlardan oluşan geniş bir gruba sahip bir azınlık şirketidir.

Degerlerimiz

Amacımız Sizin memnuniyetiniz (tabii ki temizlik çalışmalarımızdan sonra). Ofis Telefonumuz 24 saat çalışır (24/7).

  • Müşteri Odaklı: Müşterilerimize kendimize hizmet ediyormuş gibi hizmet ediyoruz. Geri bildirimlerine değer veriyoruz ve çalışmalarımızı geliştirmek için kullanıyoruz.
  • Çevre Dostu Odaklı: Mükemmel sonuçlar veren en iyi ve en doğal temizlik ürünlerini özenle seçiyoruz.
  • Mükemmellik ve Yenilik: Yüksek hizmet standardını sağlamak için personelimize eğitim veriyoruz. Müşterilerimizin evlerine en iyisini getirmemizi sağlayan çevre dostu ürünler ve teknolojilerdeki en son yeniliklerden haberdarız.
  • Büyüme / Büyüme: kendimizi toplulukta tanıyoruz; sürekli genişleyerek uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz. Bu nedenle, bizler için her zaman daha fazla insanı işe alıyoruz.

Şirket Tarihi

20 yıldan daha uzun süre ev ve ofis temizlik hizmeti vermek

Temizlik Şirketi, çevreye dost kalarak, müşterilerimize hizmet etme taahhüdümüz ile tanınmaktadır. Türkiye’de profesyonel ve kaliteli ev temizlik hizmetleri sunan müşterilerimize mükemmellik ve özveri geçmişimiz var.

Şirketimiz 1999 yılında ilk iş deneyimine başladı ve İstanbul merkezinde 25’ten fazla bölgeyi kapsayacak şekilde büyüdü.

Şirketimiz 1999 yılında İstanbul Ümraniye  bölgedeki ilk ev temizlik hizmetlerinden biri olarak kuruldu. 2009’dan sonra Tahsin Edisler şirketi büyütme ve tüm Türkiye çapından hizmet verebilecek bir noktaya taşıdı. Daha fazla müşteriye hizmet vermek için kapsamını genişletti.

Bu kalite taahhüdü ve mükemmel hizmet diğer müşterilerinden ikgisini çektiki ilerleyen dönemlerde büyüme katlanarak devam etti. Şirket 2014 yılında İstanbul’un en tanınan ve bilinen temizlik şirketi oldu. Bu heyecan verici büyüme ve değişim tam bir müşteri memnuniyeti anlamına gelmektedir.

Tüm bu büyüme ve genişleme dönemlerinde Yönetim ekibi değişmedi ve Tahsin Edisler, Yönetim Kurulu ile liderliğini sürdürdü. Edisler rehberliğinde hem yeni hem de mevcut birimler için yeni bir büyüme dönemi ilan etmekten heyecan duyuyoruz.

Neden Biz?

En basit anlatımı ile, Mükemmellik konusundaki itibarımız nedeniyle bizi seçin. 20 yıldan fazla bir süredir kalite ve müşteri hizmetleri için bir isim kazandık. Hizmet verdiğimiz ev sahipleri, ayrıntı odaklı, tutarlı temizlik hizmetleri için bize güveniyor, her defasında evlerini temizliyoruz.

Bizimle, Memnuniyetiniz Garantili
Edisler Temizlik Hizmetlerin’deki uzmanlar, ülke genelindeki değerli müşterilerimize eksiksiz ev temizlik hizmetleri sunmaya kararlıdır. Bu hedefe ulaşmak için, yönetim kurulunda tutarlı kalan katı standartlara bağlı kalıyoruz.
SigortalıTemizlik Ekibimiz
Şirketimiz tamamen bağlı ve sigortalıdır; bu da bizi ev temizliği şirketi olarak kiralarken rahat edebileceğiniz anlamına gelir. Müşterilerimizin hizmetlerimizde güven duymalarına yardımcı olmak bizim için çok önemlidir.
Tamamen Eğitimli Çalışanlardan Oluşan Ekiplerimiz
Şirketimizin tüm tesisinde tutulan her bireyin kapsamlı bir tarama sürecinden geçtiği ve daha sonra ev temizlik hizmetlerimizin her alanında eğitildiği anlamına gelir. Bu, her zaman yüksek kalitede hizmet sağlar.
Yerel ve Genel Temizlik Ekibi
Hayat kendi evini temizlemek için çok kısa. Aileniz ve sevdikleriniz gibi, sizin için daha önemli olan konulara odaklanırken, evinizin emin ellerde olduğunu bilerek iç huzurunu yaşayabilmelisiniz.
Sevdiklerinize Daha Fazla Zaman Ayırın
Temizlik Şirketi hizmeti, kendinize ve en çok sevdiğiniz şeylere daha fazla zaman ayırırken güzel bir ev tutmanın anahtarıdır. Ücretsiz bir tahmin için bize ulaşın.
İşimizi Garantileriz
Temizlik Şirketi, her müşteriye en üst düzeyde kalite, hizmet ve değer sunmak için çaba göstermektedir. Hizmetimizden tamamen memnun kalmadıysanız, durumunuzu çözebilmemiz için lütfen temizliğinizden sonraki 24 saat içinde bizi bilgilendirin.